0(312) 231 26 16 0(541) 373 62 72

PETROL VE DOĞAL GAZ HATLARI GÜVENLİĞİ

Hattınız Bize Emanet…

/upload/sayfa_resimleri/23_petrol-ve-dogal-gaz-hatlari-guvenligi.jpgHGB VİP Özel Güvenlik A.Ş., petrol ve doğal gaz boru hatları ve ilgili tesislerin güvenliği ve emniyeti için, geliştirilmiş olan son teknolojik ürünleri ve sistemleri kullanarak en iyi sistem çözümünü sunmaktadır.

Entegre Boru Hattı Güvenlik Sistemi hizmet verilen boru hattı boyunca ve hat üzerindeki kritik tesislerin çevresindeki, tehditlerin 7/24 tespit, teşhis ve takip edilmesini gerektirmektedir. Güvenlik sorumlularının karar verme sürecinde desteklenmesi ve durumsal farkındalığın sürekliliği için gerçek zamanlı, doğru ve tutarlı bilgilerin oluşturulması ve dağıtılması gerekmektedir.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş  olarak , bu değerli yatırımları  uygun maliyet ve profesyonel kadrolarımızla koruyarak , yatırımcılarımızın çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.
HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte , sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.