0(312) 231 26 16 0(541) 373 62 72

İŞ MERKEZİ / AVM GÜVENLİĞİ

Kapınızda Biz Varız…

İŞ MERKEZİ / AVM GÜVENLİĞİMağaza, market, bankamatik cihazları ve şirket ofislerinin yer aldığı iş ve alışveriş merkezleri üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması gereken yerlerdir. Bu merkezlerde insan sirkülasyonu oldukça fazladır ve farklı güvenlik tehditleriyle karşı karşıya kalınmaktadır.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş. olarak  amacımız, iş merkezi / avm çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

İş merkezi / Avm girişlerinde el ve kapı dedektörleri kullanılarak temel güvenlik önlemleri alınmakta , kamera sistemleri yardımıyla olası hırsızlık ve gasp suçlarının engellenmesi amaçlanmaktadır. Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü suçun önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.
İş Merkezi / Alışveriş Merkezlerine  giren ziyaretçilerin edindiği ilk intiba da bizler için çok önemlidir. Görevlendirdiğimiz özel güvenlik  görevlileri ölçülü ve samimi davranışlar sergiler ve nezaket kurallarını dikkate alırlar.  Ziyaretçiler ve çalışan  personelle iyi ilişki kurmaya özen gösteren özel güvenlik görevlilerimiz periyodik aralıklarla aldıkları eğitimlerle de kendilerini geliştirme imkanı bulurlar ve hizmette kusursuzluk anlayışımızı destekler şekilde görevlerini icra etmektedirler.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte , sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.