0(312) 231 26 16 0(541) 373 62 72

FABRİKA, ENDÜSTRİYEL TESİS VE DEPO GÜVENLİĞİ

Fabrikanız Bize Emanet…

FABRİKA, ENDÜSTRİYEL TESİS VE DEPO GÜVENLİĞİFabrika / Endüstriyel Tesis Güvenliği üst seviyede ciddiyet ve disiplin gerektiren ve hatalara meydan verilmemesi gereken, firma olarak en hassas olduğumuz hizmetlerdendir. Tesis yönetiminin izin verdiği oranda tedbirler uygulanmakta  ve aksaklığa meydan verilmemekte , güvenlik hizmeti  El Dedektörleri, Kapı Dedektörleri, Patlayıcı Madde Koklama Dedektörleri, X-Ray Güvenlik Cihazları vb. gibi elektronik güvenlik sistemleri kullanılarak verilmektedir.aşağıdaki maddeler şeklinde hizmet verilmektedir.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak firmamıza bağlı özel güvenlik görevlileri tüm bu bilgilerin ışığında aşağıdaki hususlara dikkat etmek konusunda eğitilmiş olup, Fabrika / Endüstriyel Tesis Güvenliği şirketimiz tarafımızdan verilecek  özel güvenlik hizmetlerinin kapsamı şunlardır:

1.   Çalışan personelin giriş-çıkışının kontrolü.
2.   Ziyaretçilerin giriş-çıkışının kontrolü ve yönlendirilmesi.
3.   Personel ve ziyaretçi araçların belirlenen bölgelere park edilmesi.
4.   Hammadde ve malzeme getiren araçların giriş, mal indirme ve çıkışlarının kontrolü.
5.   Malzeme sevkiyatı ve araç çıkış kontrolleri.
6.   Tesis çevresinin devriye atılarak kontrolü.
7.   Saldırı, sabotaj ve hırsızlıklara karşı gerekli önlemlerin alınması.
8.   Yangın, elektrik ve su basmasına karşı önlemler alınması.
9.   Oluşabilecek iş kazalarında sergilenecek davranış ve tutumların belirlenmesi ve aranacak numaralar ile başvurulacak sağlık tesislerinin belirlenmesi.
10. Toplu isyana karşı tedbirler ve tesisin mal ve yöneticilerin can güvenliğinin sağlanması.
11. Bir tehdit ya da tehlike anında oluşabilecek paniğe karşı tedbirler.
12. Personel arasında olabilecek huzursuzluklara karşı müdahale ve alınacak tedbirler.
13. Taşeron firmaların araç ve personelinin giriş-çıkışlarının takip ve kontrolü.

Hizmet verilecek bölgede Tur Kalemi , Alarm,  Kamera , Çalışan personel kart/parmak izi okuyucuları, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri gibi teknolojik tedbirler daha önceden konuşlandırılmış ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenmektedir. Bu elektronik güvenlik sistemleri daha önce alınmamışsa, alınması için yönetime bir rapor ile bildirmektedir.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte, sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.