0(312) 231 26 16 0(541) 373 62 72

ENERJİ SANTRALİ GÜVENLİĞİ

Yatırımcılarımızın Çözüm Ortağıyız…

Büyüğünden küçüğüne Enerji Santralleri  sektörün önemli bir parçası haline gelmişlerdir. Türkiye’nin dört bir köşesinde faaliyete geçen ya da geçecek olan Enerji Santrallerinin kurulması kadar korunması da bir o kadar önem taşımaktadır.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  bu konuya profesyonel ve etkin çözümler sunarak yalnız güvenliği sağlamakla kalmamakta ,  aynı zamanda çözüm ortağı da olarak müşterilerinin yanında olduğunu hissettirmektedir.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.
Enerji Santrallerinin Güvenliğini Nasıl Sağlıyor?

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş. ’de Enerji Santrallerinin güvenliğini üç aşama da değerlendirmekteyiz.

İlk aşama da Enerji Santrali kurulacak saha da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda, sahaya getirilecek malzemeler için stok alanı seçilmesi, sahada ofis kurulacaksa nerede kurulması gerektiği gibi konular bu aşamada değerlendirilmektedir.

İkinci aşama ise Kurulum Aşaması’dır. Bu etapta oldukça önemlidir. Çünkü kurulum boyunca sahada pek çok alt yüklenici farklı görevleri üstlenecekleri için , bu döneme özel bir güvenlik modelinin uygulanması ve kontrolü gerekmektedir.

Son aşama ise  santral devreye alındıktan sonra ki faaliyeti boyunca güvenlik zafiyetlerinin bertaraf edilmesi üzerine çalışmalarımızı kurgulamaktayız.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş. olarak Enerji Santrallerinin güvenlik sistemini kurmak için profesyonel ekiplerle iş birliği yaparak çalışmaktayız. Bu değerli yatırımları  uygun maliyet ve profesyonel kadrolarımızla koruyarak yatırımcılarımızın çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.
HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte, sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.