0(312) 231 26 16 0(541) 373 62 72

EĞİTİM KURUMLARI  GÜVENLİĞİ

Çocuklarınız Bize Emanet…

EĞİTİM KURUMLARI  GÜVENLİĞİEn kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenli bir eğitim alması en doğal haklarıdır. Sorunsuz ve kesintisiz bir eğitim / öğretimin sağlanabilmesi için öğretmenlerin ve öğrencilerin kendilerini güven içerisinde hissetmesi çok önemlidir. Bu kapsamda okul içindeki ve dışındaki tehdit unsurları hesaba katılarak etkin bir güvenlik ortamı sağlanmaktadır.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş. olarak ;  Deneyimli güvenlik personellerimiz ile öğrenci ve çalışanların haricindeki kişilerin okul binasına giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmakta, öğrenciler arasında gerçekleşmesi muhtemel şiddet olaylarını ve provoke edici eylemleri engellemekteyiz. Alkol, uyuşturucu vb. zararlı alışkanlıklara karşı koruyucu ve engelleyici önlemler alarak, her türlü istismara karşı öğrenci ve öğretmenleri korumakta, bu konuda kolluk kuvvetlerimiz ile sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktayız.

HGB VİP Özel Güvenlik A.Ş.  olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte , sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.